Worki do selektywnej zbiórki odpadów

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także worki do selektywnej zbiórki odpadów. Worki te wykonane są w całości z surowców polskich, z folii po recyklingu. Worki są wyprodukowane z folii LDPE z nadrukiem do czego dany worek jest przeznaczony. Wykonujemy również worki zgodnie z życzeniem odbiorcy, czyli według projektu klienta. Segregacja odpadów sztucznych i metalu bądź szkła wymaga odpowiedniego worka przeznaczonego do selektywnej zbiórki odpadów. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy worki, zapewniające pożądaną jakość, funkcjonalność oraz estetykę.

Nasze worki są ekologiczne. Worki do selektywnej zbiórki odpadów są wykonane tylko z materiału LDPE, który jest uzyskiwany z odpadów, w postaci czystego regranulatu. Pozwala to precyzyjnie uzyskać pożądane właściwości folii, służącej do produkcji worków firmy Fast-Fol. Kupując nasze worki, dbasz o środowisko naturalne, przyczyniając się do zminimalizowania ilości odpadów w życiu codziennym.

Dostosowujemy do klienta ilość worków w opakowaniu, w rolce w paczce oraz w kartonie. Jako profesjonaliści dostosowujemy się w pełni do wymagań i oczekiwań naszych odbiorców, oferujemy Ci worki, w ilości zgodnej z Twoim oczekiwaniem

Worki firmy Fast-Fol są spersonalizowane. Zgodnie z Twoim życzeniem, na workach znajduje się indywidualny nadruk informujący o ich przeznaczeniu, bądź sposobie segregacji odpadów.

Worki firmy FAST-FOL są komfortowe i ergonomiczne. Mogą być produkowane wraz z taśmą przytwierdzoną do dna worka, jeśli tylko masz takie zapotrzebowanie. Zapewnia to trwałość worka i bezpieczeństwo jego zawartości. Jest to wygodne i poręczne dla użytkownika rozwiązanie.

Sortuj odpady bezpiecznie i komfortowo z użyciem worków firmy Fast-Fol

 

Poznaj nasze produkty